Články a videa v sekci Zařízení

Jak vybrat kvalitní postel?

access_time02.duben 2020remove_red_eye64chat_bubble_outline0

Dřevo patří mezi přírodní materiály, o tom není pochyb. A kam jinam, než do ložnice se hodí dřevo? V ložnici člověk stráví třetinu svého života, a tak přírodní materiály do této místnosti určitě patří. Dřevěný nábytek vydrží déle, je pevný, působí přirozeně a hlavním důvodem, ..

Akvária jako moderní doplňek bytu

access_time20.květen 2020remove_red_eye0chat_bubble_outline0

Pokud se domníváte, že akvária plná barevných rybek už dávno vyšla z módy, ani nevíte, na jak velkém jste omylu. Doby, kdy obří a trochu zanedbané akvárium zdobilo každý byt, jsou už nenávratně pryč, akvaristika se však stihla vyvinout do zcela jiné podoby.Akvária a vodní nádrže se stále ..

Úložné prostory v obývacím pokoji

access_time17.květen 2020remove_red_eye7chat_bubble_outline0

Úložný prostor, který v bytě pomáhá udržovat pořádek, by měl být v každé místnosti. Chybět by neměl ani v obývacím pokoji.Knihovny i hrnečky po babičceÚložné prostory v obývacím pokoji mohou být různé. Chybět by tu neměly knihovny, ať již volně stojící nebo zabudované do zdi. Kromě ..

Klimatizace v obytných prostorách

access_time16.květen 2020remove_red_eye11chat_bubble_outline0

U počasí máme jedinou jistotu - nikdy nevíme, jaké bude. A zatímco v zimě nám tepelnou pohodu zajišťují krby a radiátory, v létě pořád ještě spoléháme hlavně na otevřená okna. Už koncem jara nás ale mohou překvapit tropická vedra a teploty kolem 30°C si můžeme „užívat“ 3-4 měsíce v ..

Zabezpečovací zařízení

access_time15.květen 2020remove_red_eye7chat_bubble_outline0

Elektronické zabezpečovací zařízení je stále oblíbenějším, vyvíjí se velmi rychle a stává se tak pro laika velmi složitou oblastí, z tohoto důvodu vznikl samostatný obor elektronického zabezpečení. Sami bychom se do výběru tohoto zařízení neměli pouštět a vždy bychom se měli poradit s ..

Správný výběr postele

access_time15.květen 2020remove_red_eye6chat_bubble_outline0

Chystáte se zařizovat novou ložnici či pokojíček pro své dítě? Nejdůležitějším prvkem v těchto místnostech bude postel. Nejen že by měla ladit s dalšími částmi interiéru, ale hlavní je, aby vám poskytla uvolňující a ničím nerušený spánek. Postel musí být pohodlná, dostatečně velká ..

Kuchyňský sporák - to je dilema

access_time14.květen 2020remove_red_eye9chat_bubble_outline0

Dokud lidé vařili na ohni, bylo to s kuchyňským vybavením poměrně jednoduché. To dnešní hospodyňka má možností mnohem víc. Chce-li si do kuchyně pořídit nový sporák, je třeba, aby se rozhodla, jestli zakoupí elektrický nebo raději plynový, a v neposlední řadě se nabízí také možnost ..

Kuchyň a móda

access_time14.květen 2020remove_red_eye10chat_bubble_outline0

Rovněž kuchyňský nábytek podléhá módě. Ta se zde už dávno neprojevuje jenom barvou dvířek a změnou tvaru úchytek, ale bezprostřední reakcí na hlavní trendy zařizování obytných interiérů. Kuchyň našeho životaS kuchyní to ovšem není tak jednoduché. Provoz v ní je velmi intenzivní. ..

Nevšední a trendy kousky pro vaši domácnost

access_time08.květen 2020remove_red_eye11chat_bubble_outline0

Také už vás trochu nudí váš obývací pokoj či třeba ložnice? Někdy to chce zkrátka změnu, v žádném případě však nemusí být radikální – není třeba nově vymalovat, obměnit nábytek či koupit novou sedačku. Někdy zkrátka stačí jeden trendy kousek, který celou místnost ozvláštní a ..