Články a videa v sekci Stavba

Solární panel na střeše samozřejmostí?

access_time19.duben 2020remove_red_eye51chat_bubble_outline0

Na český trh vstoupila společnost SOLEG, dodávající technologie pro fotovoltaické systémy, tedy především solární panely a s nimi spojené technologie.Soleg je výhradním dovozcem špičkových německých značek SolarWorld a Sovello, skandinávské značky Rec Solar a strategickým partnerem německé ..

Nevíte co s koupelnou? Obložte ji přírodním kamenem

access_time20.květen 2020remove_red_eye0chat_bubble_outline0

Kdo by nechtěl mít koupelnu vybavenou podle nejmodernějších trendů? Právě koupelna ale patří mezi místnosti, které se v následujících letech po výstavbě nejhůře přizpůsobují, a proto se do jejího vybavení vyplatí investovat. Jak nešlápnout vedle? Trendy v oblasti koupelnových obkladů, ..

Linoleum - výhody a životnost

access_time15.květen 2020remove_red_eye5chat_bubble_outline0

Tento druh podlahové krytiny vynalezl před více než sto lety Angličan Frederic Walton. Jedná se o přírodní surovinu vyrobenou ze lněného oleje, přírodní pryskyřice, dřevité a korkové moučky, pigmentů, vápence a juty. Mezi lidmi zdomácnělo především kratší označení – lino. Velmi dlouho ..

Budeme rekonstruovat

access_time19.duben 2020remove_red_eye45chat_bubble_outline0

Než se do rekonstrukce pustíme, je třeba si ji řádně rozvážit a vyjasnit si, co od ní očekáváme. Jak známo, změna starého je mnohem náročnější než výstavba nového a proto bychom jistě neradi, abychom si celé martýrium museli za pár let znovu zopakovat, protože jsem se napoprvé nějak ..