Články a videa v sekci Bydlení

Nebojte se extravagantních svítidel, rozzáří váš byt!

access_time20.květen 2020remove_red_eye0chat_bubble_outline0

Osvětlení je nedílnou součástí každého interiéru, právě s výběrem lamp si ale při zařizování bytu často lámeme hlavu nejméně. Stává se tak, že lustr po babičce, který měl být jen dočasným provizoriem, se stane trvalou součástí obývacího pokoje nebo ložnice. V současné době se ..

Orientální koberce

access_time15.květen 2020remove_red_eye6chat_bubble_outline0

Tradičním doplňkem orientálního interiéru, ať tradičního nebo moderního, jsou koberce. Neodmyslitelnou součástí umění a kultury orientu jsou již tisíce let.Kde se koberec zrodil?Dnes se již nedá spolehlivě určit, kdy a kde orientální koberce spatřily světlo světa. Nejčastěji se za jejich ..

Posviťte si na kuchyni

access_time13.květen 2020remove_red_eye9chat_bubble_outline0

Není jistě třeba připomínat, že každé pracoviště musí být dobře osvětlené, a doma je takovým pracovištěm kuchyň. Je třeba, abychom na všechny úkony dobře viděli, prostě v kuchyni není světla není nikdy dost Světla musí být dostatekIdeální je, aby v kuchyni bylo několikeré osvětlení ..

Systém vytápění a větrání

access_time02.květen 2020remove_red_eye22chat_bubble_outline0

Základy komfortního bydleníVysoké hodnoty izolace tepelného pláště a vzduchotěsnosti obálky objektu jsou základem úspor. Dům se ale musí větrat, aby byl hygienicky vyhovující. Větrání okny s mikroventilací je neúčinné. Neřízené větrání okny nahradíme řízeným větráním. Vnitřní ..

DOMÁCÍ KLIMATIZACE

access_time24.duben 2020remove_red_eye51chat_bubble_outline0

S blížícím se létem si mnozí lidé uvědomují, jak důležitá je klimatická pohoda v místnosti. Dokáže ji navodit zejména klimatizační jednotka. Také s ní se však musí zacházet s opatrností a při jejím výběru bychom si měli dát pozor na několik důležitých faktorů.Tepelná ..

ZVOLTE SPRÁVNOU OBRAZOVKU

access_time21.duben 2020remove_red_eye59chat_bubble_outline0

Plazmové obrazovky vznikly z potřeby zajištění většího jasu, než jaký dokázaly poskytnout ploché obrazovky s kapalnými krystaly. V poslední době se staly velmi populární, i když historie plazmových zobrazovačů sahá už do druhé poloviny 90. let minulého století. Od té doby se jejich kvalita a ..