Inspirace keyboard_arrow_right Design a styl keyboard_arrow_rightVyplatí se bytový architekt? Proměňte ..

Obrázek příspěvku: Vyplatí se bytový architekt? Proměňte interiér sami a za pár korun

Vyplatí se bytový architekt? Proměňte interiér sami a za pár korun

personaccess_time20.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye0 shlédnutí

Asi každého občas přepadne neodolatelná chuť přestavět celý byt, a to rovnou od základů. Po několika letech se i nový nábytek omrzí a interiér potřebuje něco, co by ho osvěžilo a vdechlo mu znovu život. Jednou z variant, jak toho dosáhnout, je pozvat si bytového architekta. Ale! Služby profesionála sice zaručují kvalitní výsledek, architekt si ale za svůj návrh nechává také bohatě zaplatit. Proč nezkusit vzít změnu do vlastních rukou a nezkusit v menším měřítku zkusit něco, co nezruinuje váš rodinný rozpočet?

Jednou z variant, jak snadno proměnit byt, je kompletní výměna doplňků a bytového textilu. Může se to zdát nereálné, ale pokud sladíte všechny záclony, koberečky, polštáře a povlečení do jedné barvy, rázem se změní i celkový dojem z prostoru. Navíc se můžte vybavit několika barevnými variantami textilu, které ve chvíli, kdy vás stávající kombinace omrzí, snadno vyměníte.

Skvělou příležitostí, jak se změnou začít, jsou nadchzející velikonoční svátky. Nechte se inspirovat jarem a osvěžte interiér veselou a sytou zelenou barvou. Začněte u povlečení postele, pokračujte u vaší sedačky. Pokud nepoužíváte polštáře, dopřejte si třeba praktický a jednoduchý přehoz. Závěsy také udělají velkou změnu.

Při výběru textilu se držte jednoduchosti, volte celoplošné barvy nebo jednoduchý vzorek, vyhněte se kombinacím více barev. Pokud se vám výměna a sladění textilu nezdá dostačující, pořiďtě si ještě několik jednoduchých doplňků. Představte si, jak skvěle bude o Velikonocích vypadat sněhobílý květináč plný čerstvých zelených výhonků! Příprava nedá skoro žádnou práci a efekt je maximální.

Nebojte se kombinovat! Snadno tak připravíte zelenou velikonoční variantu, s příchodem zimy se můžete vyzbrojit hřejivou červenou, nebo naopak mrazivou modrou s dekorem sněhových vloček. Fantazii se meze nekladou, pusťte se do proměny bytu ještě dnes!

 

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Barvy v interiéru

personRedakceremove_red_eye8bookmarkDesign a styl

Barvy nás ovlivňují víc, než si myslíme. Doma jsme to my, kdo rozhoduje o jejich výběru, a tím i o celkové atmosféře interiéru. A i když se necháváme vést vlastním vkusem, vyplatí se respektovat rady odborníků - architektů a designérů.Sázka na jistotuZatímco bílá barva je ..

Domespace - dům, který se otáčí za sluncem

personRedakceremove_red_eye10bookmarkU vás doma

Základy a kostra domuPřed začátkem stavby je nutné položit základy v podobě betonového bloku o rozměrech 4x4 metry a výšce 80 cm, v jehož středu bude umístěna točna. Na ni se uchycují všechny dřevěné komponenty, které tvoří kostru domu. Točna spočívá na kuličkovém ..

Žlutá v interiéru

personRedakceremove_red_eye6bookmarkDesign a styl

Jak optimálně volit barvy do interiéru? Jsou lepší odstíny jedné barvy nebo kombinace protilehlých pólů spektra, např. modrá a žlutá?Výrazný odstín žluté barvy se v interiérech prosadil především v druhé polovině dvacátého století v souvislosti s nástupem plastů. Před ..

Nevíte co s koupelnou? Obložte ji přírodním kamenem

personRedakceremove_red_eye3bookmarkMateriály

Kdo by nechtěl mít koupelnu vybavenou podle nejmodernějších trendů? Právě koupelna ale patří mezi místnosti, které se v následujících letech po výstavbě nejhůře přizpůsobují, a proto se do jejího vybavení vyplatí investovat. Jak nešlápnout vedle? Trendy v oblasti ..

Budeme rekonstruovat

personRadka Eliáškováremove_red_eye45bookmarkRekonstrukce

Než se do rekonstrukce pustíme, je třeba si ji řádně rozvážit a vyjasnit si, co od ní očekáváme. Jak známo, změna starého je mnohem náročnější než výstavba nového a proto bychom jistě neradi, abychom si celé martýrium museli za pár let znovu zopakovat, protože jsem se ..

Ušetřete za benzín

personRadka Eliáškováremove_red_eye32languagejaktoudelam.cz

„Žijeme v blahobytu,“ prohlásila včera má kamarádka: „Kdy naposled stál litr benzínu tolik, co šest vajec?“ Hluboce jsem se zamyslela a musela jsem ji dát za pravdu, že ceny obojího v poslední době vystřelily do nečekaných výšek. Tankuju pravidelně za pětistovku, jenom ..

25 způsobů, jak zjednodušit svůj život s dětmi

personRadka Eliáškováremove_red_eye57languagejaktoudelam.cz

„Děti vždy představují větší problém, než si myslíte a také více radosti.“ (Charles Osgood)Kdokoliv, kdo má děti, ví, že život s dětmi je do jisté míry komplikovaný. Počínaje větším množstvím prádla na praní, přes koupání, vaření, nakupování, vyzvedávání ..

Večer vaření, týden jezení

personRadka Eliáškováremove_red_eye32languagejaktoudelam.cz

Vždycky mi to vrtalo hlavou. V západní Evropě firmy nerozdávají stravenky. Hlavním jídlem celého dne bývá večeře. Představte si, že přijdete z práce a vaříte hlavní jídlo, nejlépe o dvou chodech. Už jen z té představy se mi dělá mdlo. Jistě, nemalá část žen to řeší ..

50 věcí, které se vyplatí kupovat do zásoby v akci

personRadka Eliáškováremove_red_eye41languagejaktoudelam.cz

Se slzou v oku vzpomínám na svoji babičku. Nejspokojenější byla, když měla jednu část sklepa zaskládanou zavařeninami a bramborami a druhou uhlí a dřevem. I můj muž se do sklepa chodí kochat pohledem na nařezané polínka. Je v tom cosi pradávně uklidňujícího. Nicméně ..

Jak snížit výdaje na jídlo: Rozpočet

personRadka Eliáškováremove_red_eye39languagejaktoudelam.cz

Tak si říkám, kam ty peníze plynou? Z obchodu odcházím o tisícovku lehčí a nákup nesu v jedné tašce. Koncem měsíce se poohlížím po hezké, nejlépe bio louce, kam se půjdeme napást. Vím, jaké to je vymýšlet, co uvařit za třicet korun pro čtyři lidi. (Těžké, ale ne ..