Zařízení keyboard_arrow_right Dětské pokoje keyboard_arrow_rightNevšední a trendy kousky pro vaši ..

Obrázek příspěvku: Nevšední a trendy kousky pro vaši domácnost

Nevšední a trendy kousky pro vaši domácnost

personaccess_time08.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye11 shlédnutí

Také už vás trochu nudí váš obývací pokoj či třeba ložnice? Někdy to chce zkrátka změnu, v žádném případě však nemusí být radikální – není třeba nově vymalovat, obměnit nábytek či koupit novou sedačku. Někdy zkrátka stačí jeden trendy kousek, který celou místnost ozvláštní a dokáže vám vykouzlit úsměv na tváři.

Křeslo pro pohodlné čtení s kouzelným nádechem

Někdy není ani třeba sahat po nejnovějších módních trendech. Pokud chcete dodat nějakému pokoji ve svém domě ráz a třeba si i

vytvořit útulné relaxační místo, neváhejte a sáhněte například po pohodlném výrazném křesle – a třeba klidně i po tom závěsném. Je extravagantní, okouzlí, zaujme a poskytne takové pohodlí, že z něj nebudete chtít ani vstát.

Takzvané závěsné sedačky jsou na trhu navíc k dostání v různých variantách, které nabízí výběr ze širokého spektra barev, materiálů i velikostí. Vybrat si můžete jak ve větších řetězcích (Ikea, Asko), tak v nabídce malých specializovaných výrobců. Ti sice často poskytují zboží za lehce vyšší ceny, na druhou stranu však lze očekávat originalitu a jistou kvalitu.

Nebe nejenom pro naše nejmenší

Místnost lze originálně oživit i jinak, než doplněním o nový praktický kousek – samozřejmě můžeme i různě dekorovat. Pověsíme obrázek, na stolek postavíme vázu s květinami. Krom toho ale můžeme vymyslet i něco kreativnějšího – například vytvoření noční oblohy, která se hodí nejenom do dětského pokojíčku. Samolepící hvězdy, měsíc či planetky zakoupíte v různých papírnictvích, obchodech s dekoracemi a často je nárazově můžeme najít i ve velkých obchodních domech.

Dekorovat, vymýšlet a tvořit lze samozřejmě i jinak. Domácnost by především měla odrážet naši vlastní osobnost a vytvořit útulné místo, do kterého se každý člen rodiny bude vracet denně rád a s úsměvem!

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Nevíte co s koupelnou? Obložte ji přírodním kamenem

personRedakceremove_red_eye6bookmarkMateriály

Kdo by nechtěl mít koupelnu vybavenou podle nejmodernějších trendů? Právě koupelna ale patří mezi místnosti, které se v následujících letech po výstavbě nejhůře přizpůsobují, a proto se do jejího vybavení vyplatí investovat. Jak nešlápnout vedle? Trendy v oblasti ..

Chalupaření

personRadka Eliáškováremove_red_eye53bookmarkMagazín

Bydlení jako každé jiné Bydlení stejně, jako všechny ostatní oblasti lidského dění, prochází neustálým vývojem. I když si myslíme, že zde nemůže k žádné změně dojít, protože bydlíme buď v rodinných domcích nebo bytech, jde spíše o změnu stylu a způsobu ..

Kuchyň a móda

personRedakceremove_red_eye10bookmarkKuchyně

Rovněž kuchyňský nábytek podléhá módě. Ta se zde už dávno neprojevuje jenom barvou dvířek a změnou tvaru úchytek, ale bezprostřední reakcí na hlavní trendy zařizování obytných interiérů. Kuchyň našeho životaS kuchyní to ovšem není tak jednoduché. Provoz v ní je velmi ..

Vyplatí se bytový architekt? Proměňte interiér sami a za pár korun

personRedakceremove_red_eye6bookmarkDesign a styl

Asi každého občas přepadne neodolatelná chuť přestavět celý byt, a to rovnou od základů. Po několika letech se i nový nábytek omrzí a interiér potřebuje něco, co by ho osvěžilo a vdechlo mu znovu život. Jednou z variant, jak toho dosáhnout, je pozvat si bytového architekta. ..

DOMÁCÍ KLIMATIZACE

personSimona Chvátilováremove_red_eye55bookmarkVytápění a klimatizace

S blížícím se létem si mnozí lidé uvědomují, jak důležitá je klimatická pohoda v místnosti. Dokáže ji navodit zejména klimatizační jednotka. Také s ní se však musí zacházet s opatrností a při jejím výběru bychom si měli dát pozor na několik důležitých ..

Seznam živností

personRadka Eliáškováremove_red_eye33languagezenapodnikatelka.cz

Obory činností náležející do živnosti volné, jak je uvádí Příloha č. 4 Živnostenského zákona. 1. Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost2. Činnost odborného lesního hospodáře3. Vyhotovování lesních hospodářských ..

Levná řešení pro lepší přehled

personRadka Eliáškováremove_red_eye40languagejaktoudelam.cz

Taky máte dojem, že vám to doma přerůstá přes hlavu? Přes prázdniny tu panuje šrumec, pořád někdo přijíždí, odjíždí. Na nemožných místech se mi vrší hromady vypraného a nevypraného oblečení, jídlo s sebou a tisíc krámů, které potřebuju jen o prázdninách. Snažím ..

Vraž do toho kilo brambor

personRadka Eliáškováremove_red_eye27languagejaktoudelam.cz

V poslední době jsem si oblíbila bramborové večeře. Zásluhu na tom má Makro, které brambory prodává ve dvacetikilových pytlech a náš sklep, který není na skladování brambor příliš vhodný.Bramborová jídla mají v české kuchyni i na zahradách dlouhou tradici. Brambora jako ..

Jak ušetřit za dovolenou

personRadka Eliáškováremove_red_eye38languagejaktoudelam.cz

Znám doby, a není to tak dávno, kdy naše jediná dovolená probíhala na maltě. S malým m, protože jsme rekonstruovali barák a veškerý čas a energie zmizely v míchačce a betonu. Od té doby jsme dospěli, pořídili si děti a zjistili, že bez dovolené se žít nedá. Nemá smysl ..

Nevšední použití univerzální lepící pásky

personRadka Eliáškováremove_red_eye36languagejaktoudelam.cz

Spousta lidí v mém okolí věří na zázračný opravný prostředek. Můj (bývalý) muž téměř ke všem opravám nutně potřeboval Chemopren (silně držící, silně smrdící lepidlo). Tatínek mojí kamarádky opravil celý barák zejména pomocí univerzální montážní pěny. ..