Stavba keyboard_arrow_right Materiály keyboard_arrow_rightNevíte co s koupelnou? Obložte ji ..

Obrázek příspěvku: Nevíte co s koupelnou? Obložte ji přírodním kamenem

Nevíte co s koupelnou? Obložte ji přírodním kamenem

personaccess_time20.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye0 shlédnutí

Kdo by nechtěl mít koupelnu vybavenou podle nejmodernějších trendů? Právě koupelna ale patří mezi místnosti, které se v následujících letech po výstavbě nejhůře přizpůsobují, a proto se do jejího vybavení vyplatí investovat. Jak nešlápnout vedle?

Trendy v oblasti koupelnových obkladů, dlaždic a dalšího vybavení se neustále mění. Pokud nemáte jasnou představu, jak by vaše koupelna měla vypadat, hledejte inspiraci v přírodě. Dlaždice s dekorem dřeva nebo s reliéfem kamene skvěle zvýrazní originální ráz vaší koupelny a vytvoří z každodenního rychlého osprchování jedinečný zážitek.

Značně působivým a luxusním prvkem jsou obklady z přírodního kamene, který tvoří jakousi mozaiku. K dostání jsou v obchodech pro kutily a můžete si vybrat z desítek odstínů, tvarů a povrchů. Jednou z praktických výhod těchto mozaikových čtverců je jejich všestranné využití. Kamínky jsou nalepeny na síťku, kterou lze dále upravovat, můžete ji například rozstříhat do úzkých pásů a vytvořit tak pouze dekorační proužky mezi dlaždicemi.

Asi nejluxusněji ovšem působí velká plocha ozdobená touto mozaikou. Vyberte si stěnu, kterou chcete zvýraznit a pokryjte ji těmito drobnými kamínky. Budete sami překvapeni, jak úžasný efekt tato změna bude mít. Skvěle kamínky působí ve sprchovém koutu, kde společně s tekoucí vodou evokují krásu a kouzlo vodopádů.

Další možností, jak mozaikové obklady využít, je ozvláštnění podlahy. Přináší totiž neopakovatelný pocit, který můžete zažít například při procházce na oblázkové pláži. Jemná, ale intenzivní masáž chodidel navíc zajistí prokrvení nohou a kamínkové obklady udělají z vaší podlahy něco neobyčejného.

Pokud se vám nevšední dekorativní prvek zalíbí, můžete stejného odstínu kamínkových obkladů využít i v kuchyni. Velmi originálně totiž působí i na stěně za pracovní deskou nebo sporákem. Nejen, že tak změníte celý ráz vaší kuchyně, ale navíc nenásilně propojíte interiér celého domu jedním společným prvkem.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Domespace - dům, který se otáčí za sluncem

personRedakceremove_red_eye10bookmarkU vás doma

Základy a kostra domuPřed začátkem stavby je nutné položit základy v podobě betonového bloku o rozměrech 4x4 metry a výšce 80 cm, v jehož středu bude umístěna točna. Na ni se uchycují všechny dřevěné komponenty, které tvoří kostru domu. Točna spočívá na kuličkovém ..

Malování - štětka nebo váleček

personRedakceremove_red_eye9bookmarkU vás doma

Chystáte se vymalovat váš byt a nevíte zda použít váleček či klasickou štětku? Jak a podle čeho vybrat to správné náčiní? Často záleží na vašem vkusu a zkušenostech. Malovat válečkem je jednodušší, ale i malířská štětka má své výhody.Válečky i štětce najdete v ..

Akvária jako moderní doplňek bytu

personRedakceremove_red_eye3bookmarkOstatní

Pokud se domníváte, že akvária plná barevných rybek už dávno vyšla z módy, ani nevíte, na jak velkém jste omylu. Doby, kdy obří a trochu zanedbané akvárium zdobilo každý byt, jsou už nenávratně pryč, akvaristika se však stihla vyvinout do zcela jiné podoby.Akvária a vodní ..

První pětikačka z prvního miliónu

personRadka Eliáškováremove_red_eye46languagejaktoudelam.cz

Před nějakou dobou vyšel v novinách The Boston Globe velmi inspirativní článek o paní, která neuvěřitelně jednoduchou metodou doslova z ničeho našetřila na synovi studia. Překládám a cituji část: “ Rozhodla jsem se spořit všechny pětidolarovky. A opravdu každou jsem ..

5 Montessori principů pro všechny

personRadka Eliáškováremove_red_eye40languagejaktoudelam.cz

Asi před rokem jsem se začala trochu víc zajímat o Montessori pedagogiku. Na první i druhý pohled všechno vypadalo příšerně složitě. Ale čím víc jsem se pokoušela vést děti podle Marie Montessori, tím více jsem chápala, co tím myslí. U pedagogiky možná více než v jiném ..

Jak zazářit na pohovoru

personRadka Eliáškováremove_red_eye33languagejaktoudelam.cz

Na žebříčku stresových situací nepochybně zaujímají jedno z předních míst. Pracovní pohovory. V dnešní době už nestačí, že strávíte několik dní sepisováním maximálně dvoustránkového, strukturovaného životopisu, nejlépe v několika jazycích. Musíte ještě na ..

Výhody malého bytu

personRadka Eliáškováremove_red_eye60languagejaktoudelam.cz

Je to tak čtrnáct dní, co jsem dostala klíčky od malého, tichého a mého bytu. Radost mi kalila jediná obava – jak se ze 4+1 baráku se sklepem přestěhuju já + 2 děti do 2+kk. Předně jsem se rozhodla, že to, co jsem rok nepotřebovala, to ani nemá smysl stěhovat. Asi jsem to ..

10 věcí, které byste měli vzdát, abyste byli šťastnější rodiče

personRadka Eliáškováremove_red_eye34languagejaktoudelam.cz

Rodičovství je opravdu těžká práce v totálním nasazení. Nekomplikujte si zbytečně situaci začátečnickými chybami, kterými sami sobě házíte klacky pod nohy. Tu největší zátěž nosíte ve své vlastní hlavě. Znovu a znovu opakujete sterotypy a předsudky, které jste sama ..