Bydlení keyboard_arrow_right Osvětlení keyboard_arrow_rightNebojte se extravagantních svítidel, ..

Obrázek příspěvku: Nebojte se extravagantních svítidel, rozzáří váš byt!

Nebojte se extravagantních svítidel, rozzáří váš byt!

personaccess_time20.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye0 shlédnutí

Osvětlení je nedílnou součástí každého interiéru, právě s výběrem lamp si ale při zařizování bytu často lámeme hlavu nejméně. Stává se tak, že lustr po babičce, který měl být jen dočasným provizoriem, se stane trvalou součástí obývacího pokoje nebo ložnice. V současné době se přitom výrazně rozvíjí trh s designovými luxusními výrobky, jejich cena se snižuje a poptávka roste. Originální lampa dokáže změnit celý koncept bytu, zkuste se o tom přesvědčit na vlastní kůži!

Při výběru svítidla se můžete vydat hned několika cestami. Prvním krokem je ujasnění, jaký styl je pro vás ten nejvhodnější. Máte minimalistický byt, kterému sluší výrazné prvky? Potom si můžete dovolit koupit lampu, která vytváří například zajímavý světelný efekt, nebo má výraznou barvu.

Interiérům laděným do zemitých barev bude nejvíce slušit svítidlo z přírodních materiálů. Na první pohled se to může zdát poněkud nezvyklé, ale bambusové či ratanové lampy lze sehnat snadno, a to i v moderním provedení, které ještě donedávna na našem trhu chybělo. I u přírodních materiálů se ale můžete vrhnout do extravagance. Skvělým příkladem neobvyklého zpracování je například stínidlo ve tvaru žárovky.

Zřejmě nejoblíbenější kategorií jsou v současné době svítidla s hravým designem. Můžete se přesvědčit, že originální lampu lze vykouzlit téměř z čehokoli, fantazii se meze nekladou. Není nic neobvyklého, pokud potkáte lampu s tělem složeným z keramických kamenů, na dětském stole se bude pro změnu výborně vyjímat lampička s tělem plyšového medvídka. Výběr je opravdu obrovský!

Nejsnáze všední interiér oživí stolní lampy menších rozměrů, právě ty jsou totiž finančně mnohem lépe dostupné i přesto, že mají vynalézavý a zajímavý design. Nevýhodou originálních lustrů totiž bývá často vysoká cena. Stolní lampu si ale může dovolit opravdu každý a často překvapí i velmi příznivou cenou. Pokud přesto toužíte po jedinečném lustru a nechce se vám do něj investovat vysokou částku, zkuste hlídat slevové servery zaměřující se na prodej designových výrobků do bytu. Právě tam můžete často narazit na osvětlení za velmi výhodou cenu.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Posviťte si na kuchyni

personRedakceremove_red_eye9bookmarkOsvětlení

Není jistě třeba připomínat, že každé pracoviště musí být dobře osvětlené, a doma je takovým pracovištěm kuchyň. Je třeba, abychom na všechny úkony dobře viděli, prostě v kuchyni není světla není nikdy dost Světla musí být dostatekIdeální je, aby v kuchyni bylo ..

Vyplatí se bytový architekt? Proměňte interiér sami a za pár korun

personRedakceremove_red_eye0bookmarkDesign a styl

Asi každého občas přepadne neodolatelná chuť přestavět celý byt, a to rovnou od základů. Po několika letech se i nový nábytek omrzí a interiér potřebuje něco, co by ho osvěžilo a vdechlo mu znovu život. Jednou z variant, jak toho dosáhnout, je pozvat si bytového architekta. ..

Správný výběr postele

personRedakceremove_red_eye6bookmarkLožnice

Chystáte se zařizovat novou ložnici či pokojíček pro své dítě? Nejdůležitějším prvkem v těchto místnostech bude postel. Nejen že by měla ladit s dalšími částmi interiéru, ale hlavní je, aby vám poskytla uvolňující a ničím nerušený spánek. Postel musí být pohodlná, ..

Nevšední a trendy kousky pro vaši domácnost

personRedakceremove_red_eye11bookmarkDětské pokoje

Také už vás trochu nudí váš obývací pokoj či třeba ložnice? Někdy to chce zkrátka změnu, v žádném případě však nemusí být radikální – není třeba nově vymalovat, obměnit nábytek či koupit novou sedačku. Někdy zkrátka stačí jeden trendy kousek, který celou ..

Jak vybrat kvalitní postel?

personLeona Novotnáremove_red_eye64bookmarkLožnice

Dřevo patří mezi přírodní materiály, o tom není pochyb. A kam jinam, než do ložnice se hodí dřevo? V ložnici člověk stráví třetinu svého života, a tak přírodní materiály do této místnosti určitě patří. Dřevěný nábytek vydrží déle, je pevný, působí přirozeně ..

Jak zazářit na pohovoru

personRadka Eliáškováremove_red_eye33languagejaktoudelam.cz

Na žebříčku stresových situací nepochybně zaujímají jedno z předních míst. Pracovní pohovory. V dnešní době už nestačí, že strávíte několik dní sepisováním maximálně dvoustránkového, strukturovaného životopisu, nejlépe v několika jazycích. Musíte ještě na ..

10 zlatých pravidel domácího managementu

personRadka Eliáškováremove_red_eye41languagejaktoudelam.cz

Je jaksi součástí popisu práce matky, že se cítí přetížená, pracuje pod stresem, řeší deset věcí najednou atd. Nic nového pod sluncem. Už od dob, kdy den má dvacet čtyři hodin, zbývá spousta věcí, které se nedají stíhat. Dle mého názoru neexistuje náročnější ..

Jak prodávat na internetu

personRadka Eliáškováremove_red_eye49languagejaktoudelam.cz

„Přišel jsem na snadný způsob, jak vyděláme peníze.“ ?? „Založíme si na Mimibazaru (Fleru…) účet, seženeme zboží a zinkasujeme korunky“ Není nic jednoduššího než v rámci Vánočního úklidu prohrabat oblečení po dětech, nafotit je, vložit všude, kam se mi je ..

Nejlevnější hypotéka u každé banky

personRadka Eliáškováremove_red_eye43languagejaktoudelam.cz

Před mnoha a mnoha lety jsme se v bance upsali na milión. Pán za přepážkou s profesionálním úsměvem sbíral podpisy na hromady a hromady papírů, pak nám podal ruku a za odměnu, že jsme byli hodní jsme dostali vonnou svíčku.Týden nato mi došel výpis z hypotečního účtu. ..

Jak ušetřit na dětech bez výčitek svědomí

personRadka Eliáškováremove_red_eye48languagejaktoudelam.cz

Ano, děti jsou to nejdražší, co máme. Většinou i v doslovném slova smyslu. Vychování jednoho dítěte přijde na stejné peníze jako nové Porsche i s náhradními pneumatikami. Takže v pokojíčku máme zaparkované už dvě, ve věku tří a šesti let. Nejsem velkým příznivcem ..